Pokonać Samego Siebie

Kiedy idziesz do przodu, nie oglądając się za siebie i realizujesz swoje cele marzenia, to mimo, że na początku są to mega małe kroczki, to jeśli będziesz wytrwały to prędzej czy później ten cel osiągniesz.

Ale czy warto, iść do przodu mimo przeciwności losu, kiedy życie Cię sprawdza i rzuca kłody pod nogi?

WARTO !!!

Warto, bo tylko w ten sposób można pokonać samego siebie, swoje słabości i stać się tym kimś kim pragniemy być.

To jest piękne kiedy zaczynamy odnosić sukces w walce z samym sobą. Kiedy wygrywamy małe bitwy po to by wygrać tą jedną najważniejszą.

Jeśli nie masz celu, marzeń lub je dawno schowałeś/łaś w szufladzie bo to się nie uda, bo to nie ma sensu, to wróć myślami do okresu kiedy byłeś dzieckiem, kiedy miałeś marzenia.

Zobacz, kiedy dziecko jest małe to bierze co chce a jak tego nie otrzyma to płacze, że musi to mieć. Ono nie rozumie że nie można, że się nie da. Te ograniczenia są w nas, osobach dorosłych. Boimy się często co ludzie powiedzą, co rodzina, sąsiad powie.

Ale wiesz co, to są nasze ograniczenia, które mamy we własnej głowie. Tylko my możemy je zmienić, nie sąsiad, rodzina, tylko my.

Pytanie do Ciebie, kiedy zaczniesz realizować swój Cel, swoje Marzenia? Kiedy pozbędziesz się swoich ograniczeń?

Wykonaj JEDEN KROK, jeden malutki krok, i codziennie rób to samo, malutki krok, a nim się obejrzysz zostawisz w tyle Twoje ograniczenia, Twoje NIE DA SIĘ, NIE UDA

Zapraszam Cię do obejrzenia mojego filmu Dlaczego nie realizujemy swojego celu do końca

Pozdrawiam

Paweł Kamiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *